PříbramDnes.cz
PříbramDnes.cz » Monitor zpráv » Sportovní zprávy z regionu

Sportovní zprávy z regionu | Příbram, Středočeský kraj

Hrdina Pilík: Podle pana Starky dýcháme brčkem. Dokud šance žije, budeme se prát

19. 4. 2021 | /FOTOGALERIE/ Vzal odpovědnost na svá bedra. Tomáš Pilík ukázal ve Zlíně pevné nervy, když dvacet minut před koncem unesl tíhu okamžiku a proměnil pokutový kop. Příbram díky tomu po patnácti zápasech okusila pocit vítězství a oživila své šance na ligovou záchranu. „Jen doufám, že to bude vidět i v dalších zápasech. Že se nebude jednat pouze o záblesk, ale dodá nám to sebevědomí do dalších bojů a budeme v tom pokračovat,“ konstatoval po utkání jeho hrdina. ...

ANKETA: Kdo ovládne E skupinu I.B třídy? Dotáhněte svůj klub na vrchol!

19. 4. 2021 | /ANKETA/ Amatérský fotbal stojí. Hráči nehrají, trenéři netrénují, pažity zejí prázdnotou. Zbývá jen čekat, až koronavirová zeď povolí. Přesto v Deníku nezahálíme. Novinkou je soutěž o nejoblíbenější tým středočeských krajských soutěží. Odměna pro vítěze? Celá strana novin o vašem klubu! Po krajském přeboru a obou I.A třídách je na scéně nejnižší krajská soutěž.

Šance na záchranu stoupla. Příbram ve Zlíně ukončila dlouhé čekání na vítězství

18. 4. 2021 | /FOTOGALERIE/ Nevzdáváme se! Fotbalisté Příbrami vyslali v neděli ze Zlína jasný vzkaz svým konkurentům v boji o záchranu. Odvezli si totiž tři body za nejtěsnější jednogólové vítězství, které zvýšilo jejich šance na udržení mezi tuzemskou elitou.

Kladno hází. Zájem o start mají olympijští medailisté

18. 4. 2021 | Sice ještě bývá pěkná zima a nad Sletištěm každou chvíli poletují sněhové vločky, ale kladenští organizátoři mají plnou hlavu mítinku Kladno hází a Kladenské memoriály. Do jeho konání totiž zbývají dva měsíce.

Brankář Příbrami Šiman před Zlínem: Dokud bude i malá šance, budeme věřit

17. 4. 2021 | Patnáct zápasů. Tak dlouho fotbalisté Příbrami nepoznali chuť vítězství. Naposledy se ze tří bodů radovali ještě během podzimní části doma proti Zlínu. A právě na půdě tohoto soupeře odehrají v neděli utkání 27. kola FORTUNA:LIGY.

Dobříšská gymnastika plánuje příměstské tábory. Dostanou zelenou?

16. 4. 2021 | /FOTOGALERIE/ Navzdory pandemii jsou i pro letošní rok v plánu příměstské tábory. Některé chystá i gymnastický klub z Dobříše. Ten si pro děti z širokého okolí připravil na léto celkem čtyři turnusy, jejichž nedílnou součástí budou i sportovní aktivity.

Bruslaři cítí křivdu. Naštvaný Patera: Škoda, že rozhodl někdo jiný než hráči

16. 4. 2021 | Sahali po finále. Do premiérového boje o český titul ale hokejisté Mladé Boleslavi nakonec těsně neproklouzli. V sedmém semifinále v Třinci prohráli 0:3. Snad ještě víc než výsledek se ale po zápase probíraly dva kontroverzní momenty, ze kterých vyšla Boleslav jako poražená.

Kadlec o vyřazení Slavie: Někdy to muselo dojít, ale nemají se za co stydět

16. 4. 2021 | Podobný výsledek nečekal, ale z výprasku 0:4 žádnou tragédii nedělal. Fotbalista Slovácka Michal Kadlec věřil, že by Slávisté mohli přes londýnský Arsenal přejít do semifinále Evropské ligy, nakonec ale ve čtvrtek večer zavládlo v Edenu obrovské zklamání.

Pýcha Nymburska! Fotbalový Pátek jde pořád nahoru. Nejen v rámci mládeže

16. 4. 2021 | V týdenní anketě Deníku o nejoblíbenější fotbalový klub I. B třídy skupiny C se nejvíce činili příznivci Pátku. Celek z Nymburska posbíral na webech Deníku 2174 hlasů a zvítězil naprosto suverénně. Zařadil se tak po bok Tochovic, Podlesí, Slovanu Poděbrady, rezervy Hostouně a Byšic, tedy klubů, které ovládly předchozí díly ankety. Také v tomto případě plníme slib a přibližujeme fotbalový Pátek v plné parádě! ...

Fantiš: Nebudu nadšený, když Příbram spadne. Jak se mu hraje na pravém bekovi?

16. 4. 2021 | ROZHOVOR/ Řada fanoušků Fastavu s tím má problém. Nelíbí se jim, že se bývalý útočník Antonín Fantiš přesunul do obrany, kde na úkor kovaných zadáků Cedidly, Koláře nebo Vraštila nastupuje na pravém bekovi.

Zdroj: https://pribramsky.denik.cz | Další zprávy »
10:12:46 | 20.04.2021

Kam v pondělí 19.dubna 2021 za sportem? Na lední hokej, volejbal a šachy

Kam v pondělí 19.dubna 2021 za sportem? Na lední hokej, volejbal a šachy

19. 4. 2021 | Sportovní program je v těchto dnech kvůli stále skoro v celém světě řádící epidemii značně omezený, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky. Někdy, zvláště v těchto dnech, je to dokonce to nejlepší, co můžete udělat.

Kam v neděli 18.dubna 2021 za sportem? Na fotbal, hokej, házenou, baseball

Kam v neděli 18.dubna 2021 za sportem? Na fotbal, hokej, házenou, baseball

18. 4. 2021 | Sportovní program je v těchto dnech kvůli stále skoro v celém světě řádící epidemii značně omezený, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky. Někdy, zvláště v těchto dnech, je to dokonce to nejlepší, co můžete udělat.

Kam v sobotu 17.dubna 2021 za sportem? Na fotbal, hokej, basketbal

Kam v sobotu 17.dubna 2021 za sportem? Na fotbal, hokej, basketbal

17. 4. 2021 | Sportovní program je v těchto dnech kvůli stále skoro v celém světě řádící epidemii značně omezený, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky. Někdy, zvláště v těchto dnech, je to dokonce to nejlepší, co můžete udělat.

Kam v pátek 16.dubna 2021 za sportem? Na fotbal, basketbal, baseball

Kam v pátek 16.dubna 2021 za sportem? Na fotbal, basketbal, baseball

16. 4. 2021 | Sportovní program je v těchto dnech kvůli stále skoro v celém světě řádící epidemii značně omezený, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky. Někdy, zvláště v těchto dnech, je to dokonce to nejlepší, co můžete udělat.

Kam ve čtvrtek 15.dubna 2021 za sportem? Na fotbal, na hokej a jde o hodně

Kam ve čtvrtek 15.dubna 2021 za sportem? Na fotbal, na hokej a jde o hodně

15. 4. 2021 | Sportovní program je v těchto dnech kvůli stále skoro v celém světě řádící epidemii značně omezený, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky. Někdy, zvláště v těchto dnech, je to dokonce to nejlepší, co můžete udělat.

Zdroj: stredoceskenovinky.cz | Další zprávy »
10:12:48 | 20.04.2021

Úterý 20.4.2021
Středočeský kraj
Další regiony »
Sdílet: Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru


Copyright © 1/2009-2021 M+MP spol. s r.o. InfoDnes.cz | Webdesign & webprogramming © PD | RSS
Tento web používá cookies, jeho dalším používáním s touto skutečností souhlasíte. Další informace najdete zde.