PříbramDnes.cz
PříbramDnes.cz » Monitor zpráv » Sportovní zprávy z regionu

Sportovní zprávy z regionu | Příbram, Středočeský kraj

Draze vykoupené tři body. Sedlčany za ně zaplatily dvěma zlomeninami

28. 9. 2022 | Fotbalisté slaví druhou výhru v řadě. V domácím prostředí navázali na víkendovou výhru v krajském přeboru v Průhonicích. Tři body z vlastního hřiště v duelu s Mnichovo Hradištěm (5:3) byly ale vykoupeny krví a hlavně kostmi. Kvůli zlomeninám totiž museli utkání opustit dva hráči Tatranu ještě v průběhu prvního poločasu. Jeden z nich zamířil z trávníku rovnou na operační sál kvůli dvojité fraktuře nohy. ...

Příbram jasně ovládla derby. Tochovice přejela rozdílem třídy

28. 9. 2022 | V jasnou záležitost proměnili dohrávku třetího kola fotbalisté rezervního týmu Příbrami. V okresním derby totiž přejeli Tochovice na jejich hřišti 5:1 a posunuli na čtvrté místo Divize A. Jejich soupeř naopak zůstává těsně nad hranici sestupového pásma.

Totální kolaps Podlesí. Vybouchlo v Klecanech

28. 9. 2022 | Duel prvního kola I. A třídy se fotbalistům Podlesí proměnila v jeden velký malér. V obou případech zaspali úvody obou poločasů a nakonec z toho byla vysoká porážka 1:5. Po prohře ve Vestci se jedná o další prohru o čtyři a více gólů.

Cíle reprezentace? Postup na EURO a návrat mezi elitu, vyhlásil Fousek

28. 9. 2022 | Podzimní reprezentační blok je minulostí, ohlédnutí za ním nyní přinesl předseda Fotbalové asociace České republiky Petr Fousek. Potěšily ho výkony a výsledky výběrů do 21 a 19 let, zklamáním byl naopak pád dospělé reprezentace z elitní skupiny Ligy národů. „Pevně věřím, že zpět do ligy A v dalším ročníku zase postoupíme,“ vyhlásil Fousek.

Rekordní výhra Drahlína ve III. třídě. Kanonáda Matějky Tochovicím nestačila

28. 9. 2022 | /FOTO/ - Velkou stíhací jízdu, která přišla pozdě, i dva velké debakly přinesla o uplynulém víkendu III. třída A. Rekordní výhru zaznamenal Drahlín, který doma deklasoval rezervu Bohutína 13:0. Zajímavou zápletku přineslo utkání B-týmu Tochovic s Rosovicemi. Hned čtyři týmy vyhrály s nulou.

Smolař Souček. Penaltu jsem měl dát, litoval kapitán. Ukázali jsme naše srdce

28. 9. 2022 | /ROZHOVOR/ Češi v klíčové bitvě ve Švýcarsku inkasovali dvě branky během jedné minuty a vypadalo to s nimi bledě. Před přestávkou ale srovnal Patrik Schick a v šedesáté minutě přišla vyložená šance – penalta. Kapitán Tomáš Souček ji ale neproměnil. „Beru na sebe, že to byla moje vina. Po takovém výkonu to byla rána do zad,“ hodnotil neúspěšný exekutor pokutového kopu.

Šilhavý: Zkušenost k nezaplacení. Dokázali jsme držet krok, dá se na tom stavět

27. 9. 2022 | /OD ZPRAVODAJE DENÍKU/ Zlepšit výkon oproti zápasu s Portugalskem čeští fotbalisté zvládli. Porazit Švýcarsko ovšem ne. Národní tým inkasoval dva slepené góly a sám šance spíše pálil. Hráči nastřelili několik tyček, kapitán Souček neproměnil penaltu a trefil se jen krátce před přestávkou kanonýr Schick. Češi tak prohráli 1:2. „Mám smíšené pocity. Předvedli jsme velmi dobrý výkon, ale výsledek nás samozřejmě mrzí,“ hodnotil trenér Jaroslav Šilhavý po sestupu z elitní skupiny Ligy národů. ...

Minuta hrůzy, tři tyče, opět zahozená penalta. Češi padají z elitní společnosti

27. 9. 2022 | Zase neproměněná penalta, tři tyče… Čeští fotbalisté si v St. Gallenu vybrali obrovskou porci smůly. V závěrečném utkání Ligy národů padli ve Švýcarsku 1:2 a elitní skupinu opouští. Zápas rozhodla minuta hrůzy, ve které národním tým inkasoval oba góly.

Ocelové nervy kanonýra Deníku. Matějka z Tochovic proměnil tři penalty

27. 9. 2022 | Dát čtyři góly a přesto prohrát musí být hodně frustrující. Ondřej Matějka si prožil tento příběh o uplynulém víkendu. V dresu rezervy Tochovic smazával manko svého týmu jak mohl, přesto nakonec se spoluhráči v divoké přestřelce o jednu branku padli 5:6 s Rosovicemi. Za zmínku ale stojí všechny proměněné penalty, ke kterým se postavil. Zařadil se tak mezi kanonýry Deníku.

Infarktový zápas v Třebsku přinesl rozseknutou hlavu. Šlágr kola ovládl Bohutín

27. 9. 2022 | /VIDEO, FOTO/ - Hodně bohaté menu nabídlo poslední kolo fotbalového okresního přeboru. V sedmi zápasech padlo 36 gólů. Hned čtvrtina z nich v Třebsku, kde si tamější tým v souboji s Hřiměždicemi připravili parádní přestřelku, kterou rozhodl až v závěru Hausleitner. Na čele tabulky se osamostatnil Bohutín, který ve šlágru porazil doma Nový Knín.

22:14:19 | 28.09.2022