PříbramDnes.cz
PříbramDnes.cz » Monitor zpráv » Alternativní zpravodajství

Alternativní zpravodajství

Známý právník Rajchl popsal absurdní energetickou politiku pro české občany

17. 8. 2022 | Český právník Jindřich Rajchl promluvil o ČEZu a energetické politice proti lidem. (Foto: Youtube) Článek Známý právník Rajchl popsal absurdní energetickou politiku pro české občany se nejdříve objevil na AC24.cz.

Největší kritička Trumpa Cheneyová vyloučena z Kongresu. Podívejte se, jak dopadli ostatní

17. 8. 2022 | Podle všeobecného očekávání byla z Kongresu vyloučena největší kritička bývalého prezidenta Donalda Trumpa, poslankyně Liz Cheneyová z Wyomingu. (Foto: Flickr) Její vyzyvatelka Harriet Hagemanová... Článek Největší kritička Trumpa Cheneyová vyloučena z Kongresu. Podívejte se, jak dopadli ostatní se nejdříve objevil na AC24.cz.

„Drtivou většinu populace prostě nepotřebujeme“ – hlavní poradce Světového ekonomického fóra

17. 8. 2022 | Yuval Noah Harari, jeden z hlavních poradců Světového ekonomického fóra a blízký přítel jeho zakladatele Klause Schwaba, se opět dostal do zpráv poté, co... Článek „Drtivou většinu populace prostě nepotřebujeme“ – hlavní poradce Světového ekonomického fóra se nejdříve objevil na AC24.cz.

Studie tvrdí, že prý kvůli globálnímu oteplování je více dětí tlustých a nezdravých

17. 8. 2022 | Studie zveřejněná v časopise Temperature tvrdí, že existuje souvislost mezi zvyšujícími se teplotami a tloustnutím a nezdravostí dětí. (Foto: Flickr / ilustrační) Studie tvrdí,... Článek Studie tvrdí, že prý kvůli globálnímu oteplování je více dětí tlustých a nezdravých se nejdříve objevil na AC24.cz.

Přichází něco horšího než recese, říká šéf JPMorgan

17. 8. 2022 | Šéf bankovního gigantu JPMorgan Chase na Wall Street Jamie Dimon varoval investory před pravděpodobností poklesu americké ekonomiky a uvedl, že na obzoru může být... Článek Přichází něco horšího než recese, říká šéf JPMorgan se nejdříve objevil na AC24.cz.

Zdroj: ac24.cz | Další zprávy »
20:14:48 | 17.08.2022

Zdroj zpráv není momentálně dostupný.

Ruská hra: Rozhovor s ukrajinským prezidentem Volodymyrem Zelenským

17. 8. 2022 |  Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskj se během posledních šesti měsíců stal inspirativním válečným vůdcem a zastáncem své země. Během hodinového rozsáhlého rozhovoru s deníkem The Washington Post v prezidentské kanceláři, kde jsou chodby temné a obložené pytli s pískem na ochranu před ruským útokem, Zelenskij hovořil o amerických varováních o tom, že se Rusko chystá zahájit rozsáhlou invazi - a o tom, zda jim věřil.Následuje přeložený a lehce upravený přepis úryvků z rozhovoru, píše Was ...

Zdroj: blisty.cz | Další zprávy »
20:14:48 | 17.08.2022

Středa 17.8.2022
Středočeský kraj
Další regiony »
Sdílet: Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru


Copyright © 1/2009-2022 M+MP spol. s r.o. InfoDnes.cz | Webdesign & webprogramming © PD | RSS
Tento web používá cookies, jeho dalším používáním s touto skutečností souhlasíte. Další informace najdete zde.