PříbramDnes.cz
PříbramDnes.cz » Monitor zpráv » Krimi zprávy z regionu » HZS Středočeského kraje

Krimi zprávy z regionu

HZS Středočeského kraje Zdroj: HZS Středočeského kraje |

Požár velkoskladu v Činěvsi na Nymbursku se škodou deset milionů

25. 9. 2023 | V neděli 24. září v půl desáté večer přijalo Krajské operační a informační středisko HZS Středočeského kraje ohlášení požáru objektu velkoskladu potravin a nápojů v obci Činěves na Nymbursku.

Střet cisterny s dodávkou na obchvatu Slaného

20. 9. 2023 | Ve středu 20. září šest minut před třináctou hodinou byla na tísňovou linku středočeských hasičů oznámena dopravní nehoda cisterny a dodávkového automobilu na novém obchvatu Slaného v katastru obce Hobšovice.

Vážná nehoda autobusu a osobního auta u Příbrami

19. 9. 2023 | V úterý 19. září třináct minut po poledni přijali středočeští hasiči informaci o dopravní nehodě autobusu a osobního automobilu na strakonické silnici u obce Jesenice poblíž Příbrami v místě souběžné stavby nového úseku dálnice D4.

Tragická havárie osobního auta poblíž Kněžmostu na Mladoboleslavsku

17. 9. 2023 | Informaci o dopravní nehodě na silnici č. 268 mezi Kněžmostem a Horním Bousovem poblíž odbočky k obci Malobratřice přijalo Krajské operační a informační středisko HZS Středočeského kraje z dispečinku zdravotnické záchranné služby v neděli 17. září v 13.53 hodin. Prvotní informace hovořila o tom, že vozidlo hoří a uvnitř je zaklíněna jedna osoba.

Nový lodní motor pro příbramské hasiče za výrazné finanční podpory Nadace ČEZ

15. 9. 2023 | Příbramští profesionální hasiči se od pátku 15. září mohou pochlubit novým lodním motorem pro dvanáctimístný gumový člun používaný v případě zásahů na Vltavě v úseku mezi Orlickou a Slapskou přehradu – v rámci Vltavské kaskády tak jejich akční rádius pokrývá i vodní elektrárny Skupiny ČEZ.

Odborná příprava s vrtulníkem Black Hawk

15. 9. 2023 | V katastru obce Hořín na Mělnicku proběhla ve čtvrtek 14. září krátká odborná příprava zaměřená na letecké hašení s využitím vrtulníku Sikorsky UH-60A Black Hawk.

Prověřovací cvičení ve vodní elektrárně Orlík

14. 9. 2023 | Ve středu 13. září 2023 v půl desáté dopoledne bylo zahájeno prověřovací cvičení jednotek požární ochrany v objektu vodní elektrárny Orlík, která se nachází pod přehradní hrází na levém břehu Vltavy.

Vážná noční nehoda před vjezdem do Prahy po brněnské dálnici

7. 9. 2023 | V noci na čtvrtek 7. září 2023 deset minut před druhou hodinou přijalo Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Středočeského kraje tísňovou informaci od Policie České republiky o dopravní nehodě na dálnici D1 před Prahou.

Požár balíků slámy poblíž ruzyňského letiště

5. 9. 2023 | V úterý 5. září pár minut po čtrnácté hodině přijala tísňová linka Hasičského záchranného sboru Středočeského kraje informaci o požáru balíků lisované slámy v obci Dobrovíz, která se nachází v těsném sousedství ruzyňského letiště.

Požár třídírny odpadu si vyžádal vyhlášení nejvyššího stupně požárního poplachu

26. 8. 2023 | V pátek 25. srpna pár minut před půl šestou odpoledne přijali středočeští hasiči oznámení o požáru v areálu třídírny odpadu v Dolních Hbitech na Příbramsku.

Day 4 Children

23. 8. 2023 | Den se složkami IZS Středočeského kraje & charitativní běh pro celou rodinu.

Požár stájí se čtyřmilionovou škodou

22. 8. 2023 | Krátce před 18. hodinou v úterý 22. srpna přijalo Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Středočeského kraje oznámení o požáru stájí v Barochově na Benešovsku.

AKTUALIZACE - Středočeští hasiči vyjeli na pomoc Řecku v boji s rozsáhlými požáry

22. 8. 2023 | V úterý v sedm hodin ráno odjelo z Berouna šest středočeských hasičů s vybavením do Podivína, kde se setkají s kolegy z jiných krajů a odtud zamíří na pomoc do požáry sužovaného Řecka.

Požár stáje v areálu statku způsobil škodu čtyři a půl milionu korun

20. 8. 2023 | V neděli 20. srpna v půl druhé odpoledne přijali středočeští hasiči oznámení o požáru jedné budovy v areálu statku v Dolních Požárech u Krhanic na Benešovsku.

Hasiči na Mělnicku procvičovali dálkovou dopravu vody

19. 8. 2023 | V sobotu 19. srpna proběhla v obci Chvatěruby na Mělnicku praktická část cyklické odborné přípravy strojníků a velitelů jednotek sboru dobrovolných hasičů obcí. V letošním roce byla zaměřena na dálkovou dopravu vody pomocí hadicového vedení.

Požár průmyslové haly u Žebráku na Berounsku si vyžádal vyhlášení zvláštního stupně požárního poplachu

14. 8. 2023 | V pondělí 14. srpna pár minut před jedenáctou hodinou dopoledne přijalo Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Středočeského kraje oznámení o požáru haly v průmyslovém areálu v Žebráku na Berounsku.

Středočeští hasiči pomohli k zisku medailí na světových hrách v Kanadě

13. 8. 2023 | Ke konci července začaly v kanadském Winnipegu, který je hlavním městem provincie Manitoba, Světové policejní a hasičské hry 2023. V průběhu téměř dvou týdnů se na nich představilo osm a půl tisíce závodníků z více než padesáti zemí celého světa.

Profesionální hasiči v Mělníku mají novou velkoobjemovou cisternu

6. 8. 2023 | Hasičský záchranný sbor Středočeského kraje zakoupil díky financování z Fondu zábrany škod novou velkoobjemovou cisternu CAS 30 na podvozku Tatra T815-7, která je od poloviny července zařazena do výjezdu na centrální hasičské stanici v Mělníku.

Požár starého tuchoměřického mlýna likvidovalo dvacet jednotek

6. 8. 2023 | V noci na neděli 6. srpna byl pár minut po půl čtvrté ohlášen na tísňovou linku středočeských hasičů požár starého parního mlýna v obci Tuchoměřice v okrese Praha-západ.

Tragická nehoda dvou vozidel u Kácova na Kutnohorsku

4. 8. 2023 | V pátek 4. srpna čtyři minuty po čtrnácté hodině přijala tísňová linka středočeských hasičů informaci o vážné dopravní nehodě dvou vozidel v okrese Kutná Hora na silnici druhé třídy č. 125 kousek před obcí Kácov ve směru od brněnské dálnice D1. Podle oznamovatele začalo jedno z aut po střetu hořet.

Zdroj: HZS Středočeského kraje - https://hzscr.cz
14:12:40 | 30.09.2023Zpravodajství PříbramDnes.cz

V domech nejen kradl, ale také sledoval spící lidi. Policie ho po letech dopadla

Detektivové po tříletém intenzivním pátrání dopadli muže, který se několik let nepozorovaně vloupával do rodinných domů, ve kterých v tu dobu spali lidé. Jediné, co po něm zůstávalo, byly kamerové záznamy. ...

ČSÚ: Nové obecní volby se v sobotu konaly v deseti obcích

Voliči v deseti obcích na území šesti krajů v sobotu rozhodli o novém složení obecních zastupitelstev. Počet zastupitelů zde klesl pod zákonem stanove ...

Brdské stromsázení vysázelo na dva a půl tisíce stromů a proměnilo údolí v ovocný sad

Přes šest tisíc dobrovolníků dorazilo v sobotu do Jinců, aby se zapojilo do proměny lokality po zaniklé brdské obci Velcí. Na výzvu vojenských lesů a ...

Středočeský kraj zajistí školní stravování pro více než tisíc pět set dětí

Středočeský kraj se i v tomto školním roce zapojí do projektu "Obědy do škol". Cílem projektu, který zastřešuje Ministerstvo práce a sociálních věcí, ...

AOPK ČR: Vlci se objevují v samém srdci chráněné krajinné oblasti Brdy

Agentura ochrany přírody a krajiny ČR potvrdila výskyt vlka obecného v CHKO Brdy. Doložily to záznamy z fotopastí v centrální části území, které je ne ...Sobota 30.9.2023
Středočeský kraj
Další regiony »
Sdílet: Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru


Nastavení cookies | GDPR | Přidat zprávu, PR článek | O nás, kontakty | Přidat firmu | Nabídka našich služeb | Inzerce-Dnes.cz | Práce v ČR | InfoDnes.cz
InfoDnes.cz
Sdružení regionálních portálů

Kraj Vysočina
HavlíčkůvbrodDnes.cz
JihlavaDnes.cz
TřebíčDnes.cz

Liberecký kraj
LiberecDnes.cz

Ústecký kraj
ÚstínadLabemDnes.cz

Plzeňský kraj
PlzeňDnes.cz

Jihočeský kraj
ČeskéBudějoviceDnes.cz

Jihomoravský kraj
BrněnskoDnes.cz

Olomoucký kraj
OlomoucDnes.cz

Zlínský kraj
ZlínDnes.cz

Moravskoslezský kraj
OstravaDnes.cz

Copyright © 1/2009-2023 M+MP spol. s r.o. InfoDnes.cz | Webdesign & webprogramming © PD | RSS InfoDnes