PříbramDnes.cz
PříbramDnes.cz » Monitor zpráv » Krimi zprávy z regionu » Příbramský deník - černá kronika

Krimi zprávy z regionu

Příbramský deník - černá kronika Zdroj: Příbramský deník - černá kronika |

Jedenáct milionů korun. Policie vyčíslila škody po hromadné nehodě na D5

21. 1. 2022 | /VIDEO, FOTOGALERIE/ Nepřizpůsobení rychlosti jízdy stavu a povaze vozovky povětrnostním podmínkám, nedodržení bezpečné vzdálenost. To jsou podle policie příčiny čtvrteční hromadné nehody na dálnici D5 u Žebráku. Škoda byla vyčíslena na bezmála 11 milionů korun.

Střet s autem na přechodu si vyžádal zranění chodce

20. 1. 2022 | /FOTOGALERIE/ Zranění chodce si vyžádala nehoda na přechodu v Nádražní ulici v Jílovém u Prahy na Praze-západ, kde se ve čtvrtek čtvrt hodiny po páté odpolední s přecházejícím mužem střetlo osobní auto. Podle svědectví z místa události ho sice zachytilo spíš lehce, pravým zpětným zrcátkem, avšak neobešlo se to bez krvácejícího zranění.

Zraněný člověk a odřeknutý noční spoj. Na Příbramsku se střetlo auto s autobusem

20. 1. 2022 | Zranění, které se neobešlo bez zásahu záchranářů, ale i potřeby účasti dalších složek integrovaného záchranného systému, si vyžádala nehoda, k níž došlo ve čtvrtek večer poblíž Svatého Pole na Příbramsku.

Hromadná nehoda na dálnici D5. U Žebráku havarovalo téměř čtyřicet aut

20. 1. 2022 | /VIDEO, FOTOGALERIE/ Dálnici D5 na 33. kilometru zablokovala ve čtvrtek hromadná nehoda. Na zasněžené dálnici bouralo 36 aut. Hasiči vyhlásili druhý stupeň poplachu, záchranná služba aktivovala traumaplán. 

Obvodní soud zabral areál v Rabyni, který patřil Smetkovi z H-Systemu

19. 1. 2022 | Obvodní soud pro Prahu 2 ve středu 19. ledna zabral areál v Rabyni u Slapské přehrady, který dříve patřil zakladateli vytunelované společnosti H-System Petru Smetkovi. Informovala o tom mluvčí soudu Marcela Pröllerová. Rozhodnutí podle ní není pravomocné, současný vlastník se proti verdiktu odvolal.

Muže zabil strom. Zřítil se na něj při kácení

19. 1. 2022 | Tragická událost se stala v úterý 18. ledna v ranních hodinách v lese u Nepomuku blízko Rožmitálu pod Třemšínem. Na muže se při kácení zřítil strom. Do příjezdu záchranářů muž zemřel. Případem se nyní zabývá policie.

Chcete něco prodat přes internet? Tak bacha, ať nenaletíte

19. 1. 2022 | Nová finta se šíří mezi vykuky, kteří s podvodnými plány sledují internetovou inzerci. A dá se říci, že tak trochu „jedou v protisměru“. Tentokrát totiž o své peníze nepřicházejí ti, kteří si na bazarovém portálu vyhlédli třeba mobilní telefon s mimořádně lákavou cenovkou, aby následně zjistili, že naletěli. Splakat nad výdělkem – a to doslova – mohou ti, kteří se rozhodli něco prodat. Podvodníci začali rozvíjet trik, s jehož pomocí dokážou vysát jejich platební kartu. ...

Smrt muže při zásahu březnických strážníků: Objasnit by ji měl posudek

18. 1. 2022 | Už od loňského srpna se příbramští kriminalisté zabývají případem zákroku městských strážníku vůči mladému muži v obci Březnice, který nedlouho po převozu do nemocnice zemřel. Nad událostí visí řada otazníků. S vyšetřováním by měl pomoci vypracovaný znalecký posudek.

VIDEO: Bankovní lupič stále uniká, policisté žádají řidiče o záznamy z aut

18. 1. 2022 | Maskovaného lupiče, který v pondělí před půl šestou večer se zbraní v ruce přepadl pobočku banky v Máchově ulici v Mladé Boleslavi, se policistům zatím nepodařilo dopadnout. Podle dostupných informací si pachatel z banky odnesl částku v řádu statisíců korun.

Loupežné přepadení banky v Mladé Boleslavi. Muž si odnesl statisíce

17. 1. 2022 | /FOTOGALERIE/ K loupežnému přepadení banky došlo v pondělí krátce po půl šesté večer v Máchově ulici. Maskovaný lupič se zbraní v ruce vstoupil do pobočky Moneta Money Bank a podle prvních informací si odnesl peníze v řádu statisíců korun. Policisté po muži intenzivně pátrají, zatím se jej nepodařilo dopadnout.

U Chraštic se srazila dvě vozidla, dva lidé se zranili

16. 1. 2022 | U Chraštic na Příbramsku se v neděli večer srazila na silnici I/4 dvě vozidla, ve kterých cestovalo celkem pět lidí. Dvě osoby utrpěly zranění. Na místo vyrazily všechny složky integrovaného záchranného systému.

Devadesátky bez příkras. Seriál z pera policajta ukazuje expanzi zločinu

16. 1. 2022 | Velké pozornosti se od prvního uvedeného dílu těší nový seriál České televize Devadesátky, na jehož scénáři se podílel někdejší pražský kriminalista Josef Mareš. Pojednává i o případech, na jejichž vyšetřování se sám podílel – a zná dění jak z pozice řadového detektiva, tak později z postu šéfa prvního oddělení: mordparty zabývající se těmi nejzávažnějšími zločiny násilného charakteru. Detailní znalost prostředí, doby, jejích lidí a lidiček i jejich příběhů je v seriálu vidět. A diváci se většin ...

Stovky řidičů pod vlivem, přes 60 nehod. Alkoholu se motoristé loni nevyhýbali

16. 1. 2022 | Alkohol měl loni na Příbramsku podíl zhruba na každé 22. nehodě, kterou v roce 2021 policisté na území okresu řešili; odpovídá to zastoupení 4,5 procenta. A zhruba desetinu odhalených návykových látek za volantem představovaly na Příbramsku případy nadýchání alkoholu po nehodě. Ukazuje to celkové vyhodnocení dopravní nehodovosti za rok 2021.

Jak to bylo se sražením chodkyně v Dobříši? A kdo naboural auto v Příbrami?

16. 1. 2022 | Okolnosti, za kterých v druhém lednovém týdnu bouraly dvě řidičky za volanty fabií, z nichž po jedné stále pátrají, se snaží objasnit příbramští policisté. Obracejí se s žádostí o pomoc na veřejnost, protože věří, že by jim svědci mohli poskytnout cenné postřehy, případně záznamy z kamer ve svých autech, připomněla policejní mluvčí Vlasta Suchánková.

Pět nehod, šest obětí. Pátek byl nejtragičtějším dnem na českých silnicích

15. 1. 2022 | V pátek večer zemřela žena, kterou na přechodu v Lučanech nad Nisou na Jablonecku srazilo auto. Žena utrpěla při srážce vážná zranění, kterým pak ještě v pátek podlehla v nemocnici. Na policejním webu to v sobotu oznámila mluvčí policie v Libereckém kraji Ivana Baláková. Páteční počet obětí dopravních nehod v Česku tak stoupl na šest, což překonalo nejtragičtější dny loňska.

Přepadení prodejny v centru Prahy. Lupiči ukradli hodinky za 20 milionů korun

15. 1. 2022 | /VIDEO, FOTOGALERIE/ K loupežnému přepadení obchodu došlo v sobotu 15. ledna navečer v centru Prahy. Z prodejny s luxusními hodinkami značky Hublot v Široké ulici si tři maskovaní muži odnesli zboží v hodnotě 20 milionů korun. 

Za slova o úmrtích po očkování soud nepravomocně vyměřil čtvrtmilionovou sankci

14. 1. 2022 | Odstranit závadné informace a zaplatit čtvrt milionu korun. Takový vzkaz poslal ve čtvrtek Městský soud v Praze na adresu aktivistky odmítající obecně přijímané způsoby boje s šířením koronaviru Jany P., která v tomto duchu aktivně a dlouhodobě vystupuje na internetu (a to nejen ve vztahu k očkování, ale i v dalších covidových souvislostech). Soud tak vyhověl žalobě organizace provozující seniorské bydlení v Měšicích na na Praze-východ. Jana P. se chce bránit odvoláním. ...

Hlavní silnice, zapnutý maják. Přesto dodávka spěchající sanitku nepustila

14. 1. 2022 | /FOTOGALERIE/ Naštěstí bez zranění se v pátek odpoledne obešla nehoda, která v Měchenicích na Praze-západ přibrzdila provoz na frekventované silnici podél Vltavy II/102. I tak na místo spěchala sanitka. Boural totiž sanitní vůz s pacientem, kterého bylo třeba co nejrychleji dopravit do nemocnice. Šlo o sanitní vůz záchranné služby Asociace samaritánů ČR, který přijížděl Vltavskou ulicí. Narazila do něj dodávka vyjíždějící z vedlejší ulice U Nádraží. ...

Vraždí, znásilňují, loupí. I mezi českými dětmi jsou tisíce zločinců

14. 1. 2022 | Nedávný případ mučení jedenáctileté dívky, kterého se ve vesnici nedaleko Bratislavy dopouštěla parta o něco starších vrstevníků, otřásl slovenskou veřejností. Spolužáci dívku vysvlékli, svázanou ji surově bili, nutili jí pít alkohol a vše si natáčeli na mobilní telefon. Slovenská policie teď slibuje, že se na dětské gangy cíleně zaměří a slovenští politici volají po vyšších trestech.

Lupič s pistolí v kapse odnesl z banky statisíce. Tuší někdo, kde ho hledat?

13. 1. 2022 | /VIDEO/ Několik set tisíc korun si odnesl prozatím neznámý lupič hrozící pistolí, který ve středu vpodvečer přepadl bankovní pobočku ve Vinohradské ulici v Praze - Strašnicích. Že šlo skutečně o takto vysokou částku, potvrdil ve čtvrtek odpoledne policejní mluvčí Jan Rybanský.Zpravodajství PříbramDnes.cz

Ministerstvo životního prostředí: Použité samotestovací sady patří do černých popelnic

S aktuálně platnými opatřeními proti epidemii koronaviru bude opět končit v odpadu více samotestovacích sad, zejména kvůli testování zaměstnanců firem. V důsledku toho vzniká a bude vznikat množství i kontaminovaného odpadu. Ministerstvo životního ...

Omikron zvyšuje ve Středočeském kraji počty nakažených. Situace v nemocnicích je však stabilní

Výrazný nárůst pozitivně testovaných na COVID-19 dokládá, že převážila varianta omikron. Aktuální situaci projednal Krizový štáb Středočeského kraje v ...

SZÚ: Potvrzené reinfekce covidem-19 přesáhly na konci roku dvanáct tisíc případů

Z průběžné analýzy dat vyplývá, že v České republice od začátku pandemie do konce prosince 2021 evidujeme celkem 12 207 potvrzených opakovaných sympto ...

V Kralupech hořel panelový dům. Hasiči zachránili 25 osob

V sobotu 15. ledna v 18.27 hodin přijalo Krajské operační a informační středisko HZS Středočeského kraje oznámení o požáru v sedmipatrovém panelovém d ...

Nelegální migrace v ČR stoupá, policie zadržela vloni přes 11 tisíc osob

V období od 1. 1. 2021 do 31. 12. 2021 bylo zjištěno celkem 11 170 osob při nelegální migraci na území České republiky. V porovnání s rokem 2020 došlo ...Pátek 21.1.2022
Středočeský kraj
Další regiony »
Sdílet: Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru


O nás, kontakty | Přidat firmu | Nabídka našich služeb | Partneři portálu | Inzerce-Dnes.cz | Práce v ČR | InfoDnes.cz
InfoDnes.cz
Sdružení regionálních portálů

Kraj Vysočina
HavlíčkůvbrodDnes.cz
JihlavaDnes.cz
TřebíčDnes.cz

Liberecký kraj
LiberecDnes.cz

Ústecký kraj
ÚstínadLabemDnes.cz

Plzeňský kraj
PlzeňDnes.cz

Jihočeský kraj
ČeskéBudějoviceDnes.cz

Jihomoravský kraj
BrněnskoDnes.cz

Olomoucký kraj
OlomoucDnes.cz

Zlínský kraj
ZlínDnes.cz

Moravskoslezský kraj
OstravaDnes.cz

Copyright © 1/2009-2022 M+MP spol. s r.o. InfoDnes.cz | Webdesign & webprogramming © PD | RSS
Tento web používá cookies, jeho dalším používáním s touto skutečností souhlasíte. Další informace najdete zde.