PříbramDnes.cz
PříbramDnes.cz » Zpravodajství » Krimi zprávy z regionu » Příbramský deník - černá kronika

Krimi zprávy z regionu

Příbramský deník - černá kronika Zdroj: Příbramský deník - černá kronika |

Dálnice zůstala uzavřena po celé dopoledne

6. 4. 2020 | Bez vážnějšího zranění se v pondělí 6. dubna podle informací policie obešla nehoda dodávky na dálnici D4 u Mníšku pod Brdy na Praze-západ, jež byla v půl deváté dopoledne spojena s likvidací požáru. Především však přinesla rozsáhlý únik oleje na vozovku.

Jedeš tam, kam koukáš, předávají jezdcům zkušenost policejní motorkář

5. 4. 2020 | Opakované havárie motorkáře či s účastí motorkáře na Kladensku, havárie motocyklu v Říčanech, vpodvečer pak motorka mimo komunikaci u obce Zduchovice na Příbramsku. To byly v neděli 5. dubna některé z malérů, které zaměstnaly všechny hlavní složky integrovaného záchranného systému ve středních Čechách.

U Požárů zachvátil požár kamion se dřevem na dálnici

4. 4. 2020 | /VIDEO, FOTOGALERIE/ Hořelo sice na území Prahy, avšak komplikace se rychle přenesly i do středních Čech. Průjezd po Pražském okruhu ve směru od dálnice D1 k D5 zkomplikoval v sobotu 4. dubna pět minut před desátou hodinou požár návěsu kamionu naloženého řezivem na kilometru 17,5 dálničního okruhu neboli D0; zhruba na úrovni řeporyjské lokality Požáry u tamější ulice Na Požárech.

Zloději chodí do 'práce' i v nouzovém stavu, jednoho dopadla policie v Příbrami

4. 4. 2020 | Policisté dopadli na přelomu března a dubna třiadvacetiletého zloděje, který už od února kradl v příbramských prodejnách. Osudným se mu stalo v úterý 31. březen, kdy si si chtěl přilepšit v obchodech hned třikrát. Jeho poslední lup připomínal spíš nákup.

Řidič formule nebude za jízdu po dálnici potrestán

1. 4. 2020 | /VIDEO, FOTOGALERIE/ Loni v září veřejnost zaujaly záběry z dálnice D4, po níž se proháněla červenobílá formule. Věcí se po zveřejnění videa jednoho z účastníků silničního provozu začala zabývat i příbramská policie. Té se podařilo zjistit, že se zřejmě jednalo o pětačtyřicetiletého muže z Příbramska. Ten však obvinění odmítl. Vzhledem k tomu, že se nepodařilo prokázat identitu řidiče formule, skončil případ bez trestu. ...

Příležitost udělala zloděje: zlákaly ho věci v autě

28. 3. 2020 | Ani v době, kdy lidé v rámci preventivních opatření kvůli šíření nového typu koronaviru nemají zbytečně opouštět své domovy, nelze spoléhat na to, že se v ulicích neobjeví zloději. Ostatně – ti mohou vycházet z toho, že jsou vlastně na cestě „do práce“. Stejně jako kdy jindy tedy platí: auto není trezor a není radno nechávat v něm osobní věci.

Policie hledá řidiče, který narazil do chodce na přechodu

28. 3. 2020 | Z místa nehody sice řidič nezmizel, přesto však po něm policisté z územního odboru středočeské policie pro Prahu-venkov: Jih pátrají. Hledají šoféra, jenž po střetu s chodcem na přechodu neujel – avšak nakonec odjel v domnění, že se nic nestalo. Jenže – ono se stalo.

Útok na vlak byl prý jen dílem rozmaru

25. 3. 2020 | Zaútočil v úterý 24. března na vlak projíždějící Příbramskem někdo z nudy - nebo se snad kdosi pokusil zopakovat počin prvního odsouzeného „teroristy“ v Česku - seniora z Mladoboleslavska Jaromíra Baldy? Jeho skutky z června a července 2017 jsou ještě v dobré paměti.

Na kolejích číhaly betonové sloupky, policie dopadla podezřelé

25. 3. 2020 | Deset cestujících sedících ve vlaku mířícím z Berouna do Blatné se v úterý 24. března nerozpakoval ohrozit ten, kdo v blízkosti zastávky Tochovice poblíž Březnice na Příbramsku nastražil na koleje několik kamenů - a především větší betonové sloupky. Naštěstí se krátce po čtvrté odpolední žádný malér nestal: strojvedoucí motorové jednotky Regionova překážku zpozoroval a za použití rychlobrzdy se mu podařilo včas zastavit. ...

Zloděje koronavir zatím nezastavil

21. 3. 2020 | Zatímco téměř celá republika bojuje se šířením koronaviru, kriminální živly si dál jedou po své linii a věnují se své oblíbené činnosti, mezi kterou mimo jiné patří i přesouvání majetku, jenž patřil někomu jinému, k nim a případně pak dále. To ostatně potvrzují i dva případy ze Sedlčanska, jimž se nyní zabývají policisté.

Video z nehody na D1 vybízí k opatrnosti v místě oprav

21. 3. 2020 | /VIDEO, FOTOGALERIE/ Kamion motorkáře nesrazil; ani o něj nezavadil. Řidič jeho tahače spořádaně zastavil před místem nehody - a pravdu měli středočeští hasiči, když krátce po události informovali na svém facebooku o střetu motorky s osobním autem.

Dva lidé se zranili při dopravní nehodě u Jesenice

19. 3. 2020 | Asi půl hodinu před čtvrtečním polednem se u obce Jesenice na Příbramsku stala dopravní nehoda. U autobusové zastávky bourala dvě osobní vozidla. „Dvě zraněné osoby skončily v péči zdravotnické záchranné služby,“ sdělila k havárii mluvčí středočeských hasičů Tereza Fliegerová, podle které hasiči provedli protipožární opatření a zasypali uniklé provozní kapaliny.

Někdo v příbramské nemocnici ukradl dva respirátory

19. 3. 2020 | V posledních dnech se zvedla poměrně velká vlna solidarity mezi lidmi například v šití roušek. Na druhou stranu se ale už objevují i první případy krádeží ochranných pomůcek. Jeden takový případ zaznamenala ve středu 18. března i příbramská nemocnice.

Policie hledá svědky vážné dopravní nehody u Jablonné

18. 3. 2020 | Pomoci k objasnění vážné dopravní nehody, která se stala počátkem týdne u Jablonné, mohou její svědci. Policie proto prosí, aby se jí přihlásili. K nehodě došlo v pondělí 16. března v 7.25 hodin na 19,97. kilometru silnice II/118. Řidič jedoucí ve vozidle značky Peugeot ve směru od Jablonné na Háje se při předjíždění čelně střetl s protijedoucím vozem stejné značky.

Platí nouzový stav: dvacet čokolád má cenu osmi let

17. 3. 2020 | Až osm let ve vězení za dvě desítky ukradených čokolád. Takové tresty za nynějšího nouzového stavu, vládou vyhlášeného kvůli šíření nového typu koronaviru, hrozí dvěma mužům, kteří byli v pondělí přistiženi při krádežích ve dvou různých prodejnách potravin, vzdálených od sebe jen kousek, při pomezí Prahy a Středočeského kraje. V úterý na to upozornil Jan Daněk z ředitelství pražské policie.

Fasádu hotelu někdo posprejoval. V únoru i v březnu

13. 3. 2020 | Škodu předběžně vyčíslenou na 20 tisíc korun za sebou zanechal vandal, který různými nápisy počmáral omítku hotelu v Černošicích na Praze-západ.

Policie kontrovala bezpečnostní pásy, odhalila třináct hříšníků

11. 3. 2020 | Počátkem týdne se uskutečnila celorepubliková dopravně bezpečnostní akce, do které se zapojili i policisté na Příbramsku. Hlídky se v pondělí 9. března zaměřily zejména na kontrolu používání bezpečnostních pásů a zádržných systémů. Kontrolovaly ale i ostatní povinnosti a předpisy, které musí řidiči dodržovat.

Vykradač bytů a milovník čokolády skončil v rukou policie

6. 3. 2020 | Kriminalisté tento týden sdělili obvinění devětadvacetiletému muži, který má na svědomí pět krádeží a dvakrát porušil domovní svobodu. V únoru vnikl na pozemek domu v Rožmitálu pod Třemšínem a z kotelny ukradl bourací kladivo v hodnotě sedmi tisíc korun.

Vězení odsouzený neunikl, i když se nechal zastlat v posteli

6. 3. 2020 | Za to, že se nechal starostlivě a s velkou péčí uložit do postele, nyní 30lelého muže z Prahy-východ může čekat delší pobyt na vězeňském kavalci. Přesněji řečeno: až dvouletý trest mu hrozí v souvislosti s tím, že ačkoli se nechal zastat do postele, dopadení neunikl. Jde totiž o muže, který se již delší dobu vědomě vyhýbal nástupu do výkonu trestu za majetkové delikty. Nyní je v souvislosti s tím obviněn z maření výkonu úředního rozhodnutí, informovala v pátek Eva Hašlová z územního odboru střed ...

Řidič auta bez čísel neměl papíry a nadýchal tři promile

6. 3. 2020 | Autu chyběly registrační značky, jeho šoférovi zase řidičské oprávnění. Co však měl 53letý cizinec navíc, byl alkohol v krvi. Hodně alkoholu. Dotyčný nadýchal bezmála tři promile, upozornila policejní mluvčí Jana Šteinerová na výsledek kontroly provedené v pondělí 2. března krátce po 15. hodině na frekventované komunikaci nedaleko Mníšku pod Brdy na Praze-západ; poblíž čerpací stanice na silnici číslo II/116. ...Program Antivirus startuje už 6. dubna, firmy budou mít peníze na účtu v řádu dní

Ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová (ČSSD) navrhla úpravu programu "Antivirus", který přinese významnou podporu zaměstnavatelům, na které doléhá epidemie koronaviru. Hlavním cílem je pomoci firmám se mzdovými náklady, aby nebyly nuceny ...

Vláda schválila 25 tisíc korun pro OSVČ, spouští také program na podporu zaměstnanosti

31.03.2020 | Zpravodajství

Jednorázová podpora 25 000 korun pro osoby samostatně výdělečně činné, úhrada většiny mzdových nákladů pro zaměstnavatele postižené nařízeními vlády č ...

Krizový štáb Středočeského kraj přijal mimořádné opatření v provozu veřejné drážní dopravy

31.03.2020 | Z regionu

Na základě opatření Vlády ČR ke snížení rizika nákazy koronavirem COVID-19 dnes 31. 3. Krizový štáb Středočeského kraje rozhodl o přijetí mimořádného ...Pondělí 6.4.2020
Středočeský kraj
Další regiony »
Sdílet: Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru


O nás, kontakty | Přidat firmu | Nabídka našich služeb | Partneři portálu | Inzerce-Dnes.cz | Práce v ČR | InfoDnes.cz
InfoDnes.cz
Sdružení regionálních portálů

Kraj Vysočina
HavlíčkůvbrodDnes.cz
JihlavaDnes.cz
TřebíčDnes.cz

Liberecký kraj
LiberecDnes.cz

Ústecký kraj
ÚstínadLabemDnes.cz

Plzeňský kraj
PlzeňDnes.cz

Jihočeský kraj
ČeskéBudějoviceDnes.cz

Jihomoravský kraj
BrněnskoDnes.cz

Olomoucký kraj
OlomoucDnes.cz

Zlínský kraj
ZlínDnes.cz

Moravskoslezký kraj
OstravaDnes.cz

Copyright © 1/2009-2020 M+MP spol. s r.o. InfoDnes.cz | Webdesign & webprogramming © PD | RSS
Tento web používá cookies, jeho dalším používáním s touto skutečností souhlasíte. Další informace najdete zde.